Pár slov o začiatkoch

Spoločnosť BOŠS spol. s r.o. sme založili 15.06. 1992. Hlavným programom spoločnosti, od roku 1992, bola výroba stacionárnych plynových kotlov BOŠS a BOŠS EKO, montáže kúrení, záručný a pozáručný servis. V roku 1996 sme zahájili obchodnú činnosť so značkou JUNKERS. 40-ročné skúsenosti v servise plynových kotlov pod vedením p. Štefana Bognára so stovkami spokojných zákazníkov sú zárukou najvyššej kvality.

Naše ocenenia

V oblasti obchodu vlastníme najvyššie ocenenie "PREDAJCOV ROKA " Osobné poďakovanie od spoločnosti Robert Bosch pri príležitosti 10. výročia svojho pôsobenia na Slovenskom trhu, za dlhoročnú úspešnú vzájomnú spoluprácu a pomoc pri budovaní postavenia na slovenskom trhu.

Naša vízia

V roku 2013 sme transformovali BOŠS s.r.o. na BOŠS servis s.r.o a stále sa snažíme naše služby zlepšovať. Hlavnou činnosťou je naďalej servis, montáž, poradenstvo a predaj plynových kotlov JUNKERS, VAILLANT, BOŠS. Pevne veríme, že aj Vy sa zaradíte ku spokojným zákazníkom našej spoločnosti a tešíme sa na úspešnú spoluprácu s Vami.

Náš tím

Patrik Bognár

konateľ spoločnosti

 

Jarmila Bognárová

Ekonomické oddelenie

 

 

Robert Vrba

Servisný technik senior